JAGUAR E-PACE

E-Pace
OD 1010 zł
NETTO/MIES.
  10% OPŁATY
WSTĘPNEJ

3-LETNI PAKIET SERWISOWY JAGUAR CARE

+48
Administratorem danych jest British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, zwana dalej jako „Importer”.
Importer powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez: e-mail:iod@ba-holding.pl, adres korespondencyjny: ul. Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa. Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są dla celów związanych z realizacją zamówionej jazdy próbnej i przesłania oferty handlowej, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). W tym celu dane osobowe mogą być udostępnione wybranemu przez klienta dilerowi (http://jaguar.pl/znajdz-dilera). Za odrębnie wyrażoną zgodą, o czym mowa w art. 6 ust. 1 lit. a RODO dane mogą być przetwarzane w celu marketingu prowadzonego w formie elektronicznej bądź telefonicznej, zgodnie ze złożonym oświadczeniem. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, choć niezbędne do zapisania się na jazdę próbną. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Importera lub podmiotom udzielającym wsparcia Importerowi zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. W innych przypadkach dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa lub innym podmiotom, jeżeli wynika to wyraźnie z odrębnie złożonej zgody na udostępnienie.
Dane osobowe będą przetwarzane przez Importera w celu związanym z realizacją jazdy próbnej będą przechowywane przez okres właściwy do upływu terminu wniesienia ewentualnych roszczeń wynikających z przepisów prawa. W przypadku wyrażenia zgody, dane osobowe przetwarzane w oparciu o tę podstawę przechowywane będą do czasu jej odwołania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Generalnego Importera Jaguar Land Rover w Polsce British Automotive Polska S.A., moich danych osobowych w celu:

KOKPIT KIEROWCY

Deska rozdzielcza modelu E-PACE została wykonana z wysokiej jakości materiałów współgrających z nowoczesnym projektem wnętrza. Kokpit otacza kierowcę, zapewniając bezproblemowy i intuicyjny dostęp do wszystkich potrzebnych przełączników, aby nie dekoncentrował się podczas jazdy.

JEDNOSTKI NAPĘDOWE

E-PACE to również gama nowoczesnych i dynamicznych 2-litrowych jednostek z rodziny Ingenium, zarówno benzynowych o mocy 200 - 300KM, jak i wysokoprężnych o mocy do 180KM.

SYSTEM MULTIMEDIALNY

System multimedialny Touch Pro przenosi łączność i rozrywkę Twojego Jaguara na najwyższy poziom - między innymi dzięki 10-calowemu ekranowi dotykowemu wysokiej rozdzielczości z InControl Apps, czy routerowi Wifi pozwalającemu podłączyć jednocześnie nawet 8 urządzeń.

PRZESTRONNY BAGAŻNIK

Dzięki pojemności bagażnika wynoszącej 577 litrów i jego maksymalnej szerokość 1,3 metra bez trudu można załadować do niego duże rzeczy, takie jak wózek dziecięcy czy walizki podróżne.

BOGATE WYPOSAŻENIE

E-PACE został standardowo wyposażony w stylowe reflektory LED, które podkreślają jego nowoczesny design oraz system multimedialny Touch Pro z 10-calowym dotykowym ekranem zapewniającym szybą, prostą i niezwykle intuicyjną obsługę.

FUNKCJE WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ

E-Pace posiada szereg systemów wspierających kierowcę dla poprawy bezpieczeństwa Twojego i Twoich pasażerów. Wyposażony w najbardziej innowacyjne technologie takie jak reflektory Matrix LED, system autonomicznego hamowania awaryjnego (AEB), adaptacyjny tempomat, system rozpoznawania znaków (TSR) czy asystent parkowania pomoże Ci w większości sytuacji drogowych oraz podczas jazdy nocą.

Przykładowa kalkulacja dla modelu Jaguar E-PACE w cenie katalogowej 155 900 zł brutto: opłata wstępna 10%, okres użytkowania 24 miesiące, limit przebiegu 40 000km,
rata miesięczna 1010 zł netto/miesięcznie (0,648% wartości samochodu miesięcznie netto).
Powyższe ma charakter informacyjny i nie stanowi oświadczenia gwarancyjnego ani oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.